| Empower a întrebat:

Cine a citit "Muscand din moarte ca din ciocolata"? Cum vi s-a parut cartea? Sa o cumpar? big grin

2 răspunsuri:
| Raul199612 a răspuns:

N-ai ce face decât să dai banii pe carte când poţi să-ţi iei ceva de îmbrăcat si să o citesti de pe net...

| Empower explică (pentru Raul199612):

Ma amuza raspunsul taurolling on the floor). iti spun sincer. mie o carte nu-mi place sa o citesc pe internet. Imi place sa simt filele si cand citesc dintr-o carte, pun suflet in acea poveste. pe internet chiar nu ma atrage absolut nimic. Probabil nu sunt singura de aceasta parere. big grin