| cornelmarius a întrebat:

Cine are in pdf sau oricum altfel Cartea rosie de Jung?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O doamne cine ar vrea sa stie nebuneala lui jung? cine-i jung asta. vreau propria mea nebuneala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama am gasit arhetipuri spirituale pe scribd-ul ala. adica dzeu pierdut in inconstientul colectiv.
avea si amintiri, vise dar il luasem de la biblio si erau interesante numai fazele in care manca cartofi la tarani si ii placea varul verde.
m-am nascut intr-o zi albastra mai era scrisa de geniu cu autism.
intre timp am gasit http://kickass.to/c-g-jung-red-book-liber-novus-t7055749.html
si downloadat care e in engleza, sau ma rog in engleza de la jumatate

| cornelmarius explică (pentru anonim_4396):

Sunt cu virusi, daca poti descarca tu si sa imi dai si mie ar fi super, eu nu am putut deoarece sunt viusi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru cornelmarius):

Lol
http://www.postaonline.ro/......_.pdf.html

| LittleBugsBunny a răspuns:

Http://ro.scribd.com/doc/72523921/Cartea-ro%C5%9Fie-JUNG

ai jos read the full version succes sper ca e asta

| cornelmarius explică (pentru LittleBugsBunny):

Da, asa este dara colo cand dai read the full version te duce in alta parte unde trebuie sa platesti!

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru cornelmarius):

Nu eu am dat si ma pot loga cu fb daca e o descarc maine ca acum trebuie sa ma bag la o alta sesiune din "invatu ala pentru bac" stiisad

| cornelmarius explică (pentru LittleBugsBunny):

Ar fi super daca ai putea sa o descarci sa ma ajuti si pe mine! iti multumesc mult!

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru cornelmarius):

Ai dreptate nu o pot descarca deloc...scuze am cautat peste tot dar nu poti decat sa o comanzi sad in nici un caz de acolo...intri pe o librarie online

| cornelmarius explică (pentru LittleBugsBunny):

Mai esti pe aici? imi poti descarca si mie cartea? te rog

| cornelmarius explică (pentru LittleBugsBunny):

Ok.multumesc pentru efortul depus

| Edydedy a răspuns:

A gasit-o careva in romana?