| AvalohAlyn a întrebat:

Cine citeste carti motivationale/dezvoltare personala? Va ajuta? Recomanda o carte care te-a ajutat

Răspuns Câştigător
| almirock a răspuns:

Bună! Mie mi-a plăcut "Secretul", chiar m-a motivat şi nu e grea din punct de vedere al limbajului. Poţi încerca.

Răspuns utilizator avertizat
| almirock a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cartea e mult mai bună decât filmul, ca de obicei!
Pot să îţi spun doar că mi-a schimbat percepţia despre lume şi că dacă îmi pun ceva în minte, în general pe termen scurt şi idei foarte, foarte clare, se întâmplă. Fie că nu chiar aşa cum îmi imaginam eu, sau nu atunci când
îmi imaginam eu... dar chiar se întâmplă. Nu ştiu, poate nu e neapărat legea atracţiei, dar ceva este cu siguranţă.
Gânduri pozitive îţi doresc!

3 răspunsuri:
| IonelaToma a răspuns:

Te ajuta daca esti pasionat de psihologie si intelegi termenii. Daca te tenteaza poti incerca o astfel de carte dar eu cred ca sunt destul de dificile.