| greenmoon a întrebat:

Cine-i pasionat de scris aici?

11 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Salut, eu sunt, desi nu sunt decat o amatoare. In fiecare an HBO organizeaza un concurs de scenarii si desi facultatea pe care am facut-o tine de alt domeniu, imi place mereu sa particip la concursul asta. N-am castigat niciodata nimic si desi am aflat ca se castiga mai mult dupa pile la acest concurs, eu tot particip in fiecare an.

| NobleHeart a răspuns:

Eu sunt foarte pasionata de scris.Am inceput, in urma cu o luna, sa scriu un roman.Insa nu-l pot finaliza pentru ca am inceput scoala si nu mai am timp si pentru aceasta pasiune, din pacate.

| IsauraLo a răspuns:

Mie imi place mult sa scriu si sa citesc! :d dc?

| HelenEvans a răspuns:

Şi eu sunt. Scriam înainte pe wattpad, dar în ultimul timp n-am prea avut dispoziţia necesară.

| faranumexdd a răspuns:

Eu happy scriu multe poezii + am inceput sa scriu si un roman ^.^

| greenmoon explică (pentru NobleHeart):

Pasiunea ti-o petreci si cu ochii inchisi

| tiaRa12 a răspuns:

Mie imi place sa scriu poezii dar doar atunci cand ma inspir de la ceva

| Sadic a răspuns:

happy Eu scriu şi citesc foarte mult big grin

| wolder a răspuns:

Citesc foarte mult
scrisul mai mult in jurnal si la scoala
consider ca mai intai trebuie sa citesti mult, mai apoi sa scrii ceva de calitatewinking

| Ralushikaralushikamika a răspuns:

Scriu mult.Imi place.Compu poezii si scriu povestiri.Am incercat sa creez un roman, insa deocamdata nu reusesc.

| NobleHeart a răspuns (pentru greenmoon):

Se pare ca e posibil doar cu ochii inchisi, deocamdata.