| eliza7943 a întrebat:

Cine imi poate scrie o scrisoare catre colegii de clasa? Mai exact pentru ca m-au denigrat si m-au facut cu ou si otet...aceasta scrisoare va fi cu anonim si toata clasa va scrie cate o scrisoare pentru cineva de asta am ales sa scriu pentru toti, vreau ca aceasta scrisoare sa le ajunga la sentiment

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu te mira, daca colegii te fac "cu ou si otet", si nu stii sa scrii nici macar o scrisoare scurta. tongue

| flixbuster a răspuns:

Pai cum doar tu stii ce e in sufletul tau, cred ca esti singura care poti scrie o astfel de scrisoare care "sa le ajunga la sentiment".

| brokxy a răspuns:

Te pot ajuta dar imi poti spune mai exact ce au facut? Isi bat joc de tine te trateaza ca fiind mai inferioara?

| sdws77 a răspuns:

Bine, dar de ce te-au facut cu ou si otet?