| Regedesubmunte a întrebat:

Cine îmi poate spune niște cărți interesante, gen Codul lui davinci de Dan Brown, cu mistere și conspirați?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste si celelalte romane scrise de Dan Brown, le gasesti titlurile si aici:
https://ro.wikipedia.org/wiki/Dan_Brown

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Philip K. Dick - Omul din Castelul Inalt
''Ce mai este real în această lume în care forţele Axei au câștigat cel de-Al Doilea Război Mondial? Poate doar romanul unui obscur autor de science fiction care, pierdut într-o margine de Americă pacificată de japonezi, imaginează o istorie paralelă, în care aliaţii au învins.''

| WeHeartLollipop a răspuns:

"Misterul din hanul pungaslor" sau "Darul lui Jhonas" (dar asta e mai mult dramatica...dar e ultima carte citita de mine si pot spune ca e tareinteresanta)
P. pentru ultima carte poti vedea flmul...