| xAncuta a întrebat:

Cine imi recomanda o carte care sa ma ajute sa-mi dezvolt abilitatea de comunicare? happy

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Arta conversatiei- Ileana Vulpescu
Cum sa ne eliberam de frica de ceilalti-Cristophe Andre

http://dssmile.wordpress.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.elefant.ro/......93506.html

| Disharmony a răspuns:

Nu o carte o să te ajute să te exprimi mai bine, ci mai multe. Şi nu, nu cărţile lui Stephenie Meyer.

| RodicaGabriela a răspuns:

Sincer s-ar putea sa te ajute "Mandrie si prejudecata" de Jane Austen si continuarea ei, "Din nou la Pemberley"de Julia Barrett. Sunt de dragoste si de societate si iti dezvolta un limbaj elevat. Incearca!winking