| 247 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie o carte?
Recent am citit "Fericirea incepe azi" si mi-a placut, am citit si "continuarea" daca i se poate spune asa laughing) Ceva asemanator? Sau ceva cu adolescenti, tineri...
Nu trec prin cele mai bune momente, nu stiu daca e ok sa imi petrec zilele in pat, citind, dar ma relaxeaza si imi tine mintea ocupata, nu ma mai gandesc la toate tampeniile.

Răspuns Câştigător
| SHINeeTaemin a răspuns:

Trilogia scrisa de Simone Elkeles: Chimie perfecta, Legile atractiei, Reactie in lant, poti citi si separat cartile. Chiar iti recomand aceste carti eu le-am citi intr-o saptamana, a fost geniala. happy

Ugly love de Colleen Hoover, de asemenea o carte minunata.

Destine la limita, Indrazneste sa iubesti, Cu el pentru totdeauna - trilogie scrisa de Katie McGarry

Te astept, Te doresc, Rămâi cu mine de J LYNN

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Also, daca le vrei in format pdf, trimite.mi un mesaj happy

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Harry Potter de JK Rowlings.
O oră pe zi. Dar nu în pat. În pat dormi, sau stai când ești bolnav.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Iti recomand aceste carti, mie mi s-au parut foarte bune.
https://bit.ly/2ANwE18
https://bit.ly/2DaauYy
https://bit.ly/2D8Ewvy

| WithoutName123456789 a răspuns:

Toata seria Harry Potter(7 volume)
Labirintul de James Dashner(5 volume)
Stapanul Inelelor(3 Volume) de J.R.R Tolkien
Hobbitul de J.R.R Tolkien
Flash-uri din sens opus de Marian Godina
De veghe in lanul de secara de J.D. Salinger
Jocurile Foamei de Suzanne Collins(3 volume)
Absolut tot de Nicola Yoon
Minunea de R. J. Palacio