| sf a întrebat:

Cine poate sa imi faca un rezumat la episodul 4 din "Toate panzele sus" de Radu Tudoran?

9 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Pe vremea mea, "Toate panzele sus" era o carte si era si un film foarte bun facut dupa roman - culmea, puteai sa traiesti linistit daca stiai doar povestea expusa in carte si te lipseai de film. Acum...este un serial? laughing Mai, dar ce mai avanseaza cinema-ul asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.referatele.com/......le-com.php

Sper ca te-am ajutat!

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Tu trebuie sa te ocupi de asta, putoare.

| sf explică (pentru VALCUANDREI1994):

Meriti funda

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru sf):

Ce sa iti fac daca esti inutil?

| sf explică (pentru VALCUANDREI1994):

Poti tacea si da scroll daca nu vrei sa raspunzi, nu mai comenta degeaba happy

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru sf):

Copile abtine-te. Nu e vina mea ca esti o putoare. Nu inteleg de ce tampitii te ajuta.

| sf explică (pentru VALCUANDREI1994):

Dai dovada de inteligenta, sa stii

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru sf):

Baiete ti se pare ca esti destept? Nu esti in stare sa iti faci temele si ai nevoie ajutorul unor straini. Nu e de mirare ca nimeni nu te baga in seama.