| Lilith00 a întrebat:

Cine stie un site-biblioteca? Un site in care pot sa-mi faco biblioteca virtuala...sa am o lista cu cartile citite, cu crtile care vreau sa le citesc?

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Banuiesc ca pentru asta iti poti face si un site propriu in care sa-ti tii evidenta, daca asa ti-e mai usor. Ca si platforma iti recomand www.ucoz.ro pentru ca e mai usor de folosit si e gratuit.

| Lucică1998 a răspuns:

Ar fi scribd dar trebuie sa plătești la el, altul nu mai știu.

| doesntmetter a răspuns:

Goodreads.com