| AvalohAlyn a întrebat:

Cititi carti de dezvoltare personala? De ce?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Momentan nu prea mai am timp.Dar am citit. Probabil din aceleasi motive ca si tine

Răspuns utilizator avertizat
| alexyy96 a răspuns:

Nu stiu daca cartiele de "Detectare a minciunilor". gen cartea gesturilor. e de dezvoltare profesionala insa ma ajuta sa adaptez mult mai repede la o persona, dandu-mi seama daca il deranjeaza o intrebare, o schimb sau o refolmulez. sau daca minte. cand e stresat. etc. si multe altele. insa astea le aplic doar atunci cand imi amintesc sa fiu atent la gesturi... in rest discutia e normala.

| Cristi_Pleniceanu_1995 a răspuns:

Nu mai citi așa mult și mai ieși in oraș cu fete și nu fac bâză, le citești ca poate te-a atras ceva la ele...