| anonim_4396 a întrebat:

Contele de Monte Cristo poate fi citita si de barbati sau e o carte mai mult pentru femei? Dau funda happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce inseamna pentru tine o carte pentru femei?

| Lou222 a răspuns (pentru suntserios):

Nu am citit cartea si nu stiu despre ce este vorba, insa as fi vrut sa i-o fac cadou tatului meu sau mamei si nu stiu cui i-ar fi placut mai mult.

| OnuOnulică a răspuns:

E pentru toata lumea happy

| neutrino a răspuns:

Aceasta carte este pentru adolescenti.

| Pricked a răspuns:

Nu vad motivul pentru care tu o consideri o carte pentru femei laughing

| corolav a răspuns:

Între 15 și 68 de ani, eu am citit-o de CINCI ori.
Toate filmele ( șase realizări pe care le știu eu) le-am văzut de vreo 50 de
ori.
În mod cert cel mai bun este cel din 1955, cu Jean Marais.
M-a fascinat această POVESTE.
Încearcă să citești tot ce s-a publicat la noi de Alexandre Dumas - tatăl.
Îți doresc lectură plăcută!