| AvalohAlyn a întrebat:

Cu ce sunt volumele Fluturi de Irina Binder? se merita sa le citesc? Cum sunt?

Răspuns Câştigător
| jrockfreak a răspuns:

Nu, chiar deloc laughing doar că în anturajul meu doar fetele și-au exprimat verbal plăcerea pentru această carte, poate tipii și-au ținut pentru ei părerile, dar e chiar super dacă ești și tu interesat de ea. happy

2 răspunsuri:
| jrockfreak a răspuns:

Din câte am înțeles de la cele care au citit, e ceva poveste ușor lacrimogenă, dar care a impresionat cititorii prin anumite lecții de viață prezente în carte, cred laughing mă rog, autoarea pare o femeie foarte împăcată cu sine și se pare că acest lucru se observă și în cărți.

| AvalohAlyn explică (pentru jrockfreak):

E carte de fete?laughing

| jrockfreak a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu, chiar deloc laughing doar că în anturajul meu doar fetele și-au exprimat verbal plăcerea pentru această carte, poate tipii și-au ținut pentru ei părerile, dar e chiar super dacă ești și tu interesat de ea. happy