| mititelumarius a întrebat:

Cum as putea publica o carte? Care sunt pasii necesari?

Răspuns Câştigător
| Andrei401 a răspuns:

Pai prima data ar trebui sa vorbesti cu cineva despre asta, cu cineva care a m-ai facut treaba asta, el te poate ajuta foarte mult sau o alta varianta este aceea de a iti promova propria carte, prin diferite metode, mult succes si toate cele bune in viitor!

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai te duci la editura si le dai cartea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o editura cu care ai putea sa semnezi contractul.Ai in link-ul de mai jos toti pasii necesari:
http://www.printech.ro/vreau_sa_public_o_carte.html

| mititelumarius explică:

Am acordat votul in special pentru cel mai rapid raspuns. Multumesc si celor ce vor mai raspunde pe viitor.