| AvalohAlyn a întrebat:

Cum e cartea"Regaseste-ti stralucirea" de Andrea Filip? A citit-o cineva? Ce impresie v-a facut? O recomanzi? V-a ajutat sau nu?

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

As recomanda-o este destul de interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am vazut vazut clipurile de pe Youtube si mi-a fost de ajuns.
Exact ca toti,, thetahilãrii" habar nu are despre ce vorbeste. O escroaca pur si simplu

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

In afara ca se bazeaza pe terapia cu ingeri, conectari la divinitati si sustine ca poate videca cancerul prin meditatie? laughing
In afara de faptul ca thetahilării ii jupuiesc pe bolnavi de bani si le fac si mai mult rau cu rahaturile lor de,, terapii''?
A, si creatoarea Thetahealingului a fost data in judecata si a pierdut, fiind gasita vinovata de frauda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu ai idee cat de mult as vrea sa o vad pe femeia aia in puscarie.