| Carly333 a întrebat:

Cum pot sa am mai multi cititori si Like-URI la cartea mea de pe wattpad?
http://www.wattpad.com/......y/35161871 aceasta e cartea. E drăguța? Ar trebui sa continui povestea si merita sa încerc sa o promovez? Mai bine o șterg? Ce ziceți sa mai îmbunătățesc la ea? Va rog ajutați -ma.

Dau funda

5 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

E draguta. Continua, fa macar 3-4-5 capitole apoi promoveaza cartea. Nu o sterge. Nu ai ce imbunatati deocamdata (dupa parerea mea), ai putea sa o continui si apoi sa incerci sa o promovezi si sa vezi ce parere au cei ce citesc cartea. happy :*

| Teardrop a răspuns:

În primul rând, punctuația e supărătoare.

Nu se pune punct. așa. Trebuie să pui punct după ultimul cuvânt din frază. Apoi lași spațiu. Nu pui punctul între 2 spații. La fel şi cu virgula.

"Tata a încheiat nu ştiu ce contrat" - exprimare proastă, sună urât.

Nu ai prezentat frumos momentul. E sec, nu are consistenţă, nu te face să simţi nimic. Treci prea repede prin toate, ca şi cuţitul prin brânză. Nu laşi timp cititorului să realizeze ce s-a întâmplat, nu descrii suficient. Singura ta descriere se referea la zgomote şi la faptul că auzi tot mai multe.

Doar la final, datorită dialogului, parcă se simte o urmă de tristeţe.

Ia-ţi timp. Exersează. Scrie mult. Se vede că eşti la început, că încă nu ai scris destul. Nici eu n-am scris. Nu te amăgi singură crezând că o să ai mulţi cititori din prima. Plus că ai doar un singur capitol, care nu spune prea multe despre poveste, şi ăla scurt.

Nu te aştepta la un număr mare de cititori. Bucură-te cu câţi ai. Şi continuă să scrii.

Succes!

| Cryss_Cristina_1997 a răspuns (pentru Teardrop):

Frumos raspuns, acelasi lucru as fi spus si eu..As dori Wattpad-ul tau. Daca ai vreo carte scrisa mi-ar face placere sa o citesc.

| Teardrop a răspuns (pentru Cryss_Cristina_1997):

Nu am. Nu îmi place să public până nu văd rezultatul final.

| emylia2000 a răspuns:

Buna.Cartea ta e draguta si imi place.Nu ar trebui sa o stergi.
Astea sunt cartile mele... poate tragi putin cu ochiul si imi spui cum ti se pare?
Multumesc anticipat. :*
http://www.wattpad.com/story/35278033-nepopularii
http://www.wattpad.com/story/39080425-katelyn