| Miraklastar a întrebat:

Cum puteti comenta aceasta adresare catre tineri,, Locul meu e in virf. Fiti regi ai viselor voastre."?

2 răspunsuri:
| annabountii99 a răspuns:

Sunt niste vorbe incurajatoare, care ajuta tinerii, si sunt intelese intr-un fel sau altul, fiecare dupa apreciere..insa in orice caz, este un loggo bun de urmat happy e perfect pentru noi, cei tineri.

asta e parerea mea.

| Kryss13 a răspuns:

Trebuie sa fim regi pentru visele noastre, caci doar noi le putem schima... incurajare si apreciere! exact de ce avem nevoie! big grin