| AvalohAlyn a întrebat:

Cum sa îmi vina mai multă inspirație sa scriu o poveste pe wattpad?

2 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Scrii o ficțiune despre vedeta ta favorită. Te gândești cum ar fi să vă întâlniți în realitate și imaginează-ți ce ți-ar spune și/sau ce ați face împreună.

| SmallBrain a răspuns:

Trebuie sa te gandesti ca majoritatea utilizatorilor wattpad au in jut de 14-15 ani, gandeste-te ce le-ar place lor.Din cate stiu eu, pe site-ul ala predomina fanfictions. Daca te gandesti sa scrii o poveste, sa imi dai si mie link-ulhee hee