| Asdfghjklzxcvbqwertyuiop a întrebat:

Cum se zice în maghiară la:
Bună ziua, mă numesc... am o Mătușă în Austria, cunosc bine limba maghiară și îmi place să mănânc pește, dar nu îmi place carnea de porc, am iPhone 5S

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasa ne cu temele tale, intreaba l pe marko bella cum se zice, el e ungur.

| sorinake a răspuns:

Google translate: Helló, hívják... Ausztriában van egy nagynéném, jól ismerek a magyar, és szeretem halat enni, de nem szeretem a sertéshúst, iPhone 5S

Si afirmatia ta este una eronata, nu "cunosti" limba maghiara big grin