| RorySan a întrebat:

Cum suna este inventata de mine

Prin anul 2077, Pamantul a fost invadat de creaturile noptii,mai pe scurt de de vampiri.
Un grup de tineri se ofera voluntari spre salvarea planetei.Le mai trebuia inca un coechipier.Fc anunt despre acest lucru.
Este recrutat un tanar care mai tarziu afla ca are puteri marete.Se indragosteste de o fata din grup, si cand sunt impreuna puterile lui cresc.

Fara jigniri va rog

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Prea sec.thinking

| RorySan explică (pentru Doub):

Cum adica ce lipseste

| Doub a răspuns (pentru RorySan):

Cerul e albastru.
Copilul alearga.
Câinele doarme.
Lipseşte ceva.

| Aggares a răspuns:

E destul de scurtă povestea, dar în rest e destul de frumoasă!; D

| RorySan explică (pentru Aggares):

Mersi asta este un fel rezumat