| hypothesis a întrebat:

Cum va procurati cartile pe care doriti sa le cititi? De la biblioteca (judeteana/nationala/a scolii/liceului) sau le cumparati?

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Bibloteca sau le cumpar.

| Sociopat a răspuns:

Cumpar

| dydda a răspuns:

Cel mai des cand mi se pune pata pe o carte mi-o cumpar ca sa o am si mai incolo dar mai exista si perioade in care vad cate o carte la cate o colega si o rog sa mi-o imprumute. Asa am facut cu trilogia "jocurile foamei" si cu " ingeri si demoni" pe care nu mi le permiteam la vremea aia pentru ca mi- am mai luat vreo 10 carti cu o luna inainte