| HanszmR a întrebat:

Cum vi s-a parut cartea Notre Dame de Paris? Este grea de parcurs?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te gândești așa. Sunt să zicem 1000 (una mie) e cărți de literatură pe care ai dori sau ai putea să le citești. Ca să te ajute timpul, să poți folosi acest divertisment pentru educația personală, este bine să îți comcepiun plan de lectură.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de ce vârstă ai și ce experiență de lectură.

| HanszmR explică (pentru sadrian46):

29 si imi place mult sa citesc. Nu ma ajuta mereu timpul dar cand am ocazia...

| sadrian46 a răspuns (pentru HanszmR):

Să te gândești așa. Sunt să zicem 1000 (una mie) e cărți de literatură pe care ai dori sau ai putea să le citești. Ca să te ajute timpul, să poți folosi acest divertisment pentru educația personală, este bine să îți comcepiun plan de lectură.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De citit, nu e grea, de parcurs e grea.

| VoidEternal a răspuns:

Nu.

| MorcovMajestic a răspuns:

Nu e grea