| AvalohAlyn a întrebat:

Cum vi se pare ca autoare Rhonda Byrne?(a scris Secretul, Puterea, Magia si Eroul).Ati citit ceva de ea? In general despre The Secret.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e apreciata, cartea ei legata de positive imagery e privita ca o farsa, o teorie nejustificata prin care a facut bani pe seama credulilor, pe principiul imagineaza-ti si va deveni realitate. E o paria a scriitorilor. Carti pentru oameni foarte usor influentabili, care sunt cu un nivel mediu spre minim de inteligenta.