| lullaby23 a întrebat:

Cum vi se pare cartea "Mircea Cărtărescu- De ce iubim femeile"?

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Mi-am descărcat-o recent în format pdf. Am auzit și eu că-i bună, dar de cele mai multe ori, cărțile sugerate de alții mi se par niște mizerii.
Ai citit-o? Chiar e atât de strălucită cum o laudă alții?

8 răspunsuri:
| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

E o carte destul de buna.

| TofanCristi a răspuns:

Din punctul meu de vedere este frumoasă, doar la prima vedere. Încă nu am citit-o, dar m-am uitat la un rezumat. E interesantă happy

| neutrino a răspuns:

Merita cumparata si citita.

| Radu_Loren_1998 a răspuns:

"Ieu, marele Loren Radu, cred ca cartea foloseste un limbagj analfabethyc. "

| Classy a răspuns:

O carte foarte ok, a citit-o mama, mi-a povestit si mie.

| lullaby23 explică (pentru Wøodenpints):

Da am citit-o este chiar frumoasa.

| romyy123 a răspuns (pentru TofanCristi):

Nu ai cum sa-ti exprimi opinia despre o carte daca nu ai citit-o.

| lullaby23 explică (pentru romyy123):

A citit rezumatul.