| crazycat123 a întrebat:

Daaau funda! Imi puteti da cateva carti bune de pe wattpad? Cat mai rapid! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bibi518 a răspuns:

Depinde si de gusturile tale si de anii tai laughing dar am sa iti dau cateva carti :
-Supusa tie
-aripi virtuale
-nivelul 26
-farmecul lui Lucy
-Lucy si intunericul(partea a 2a a cartii de mai sus)
-jurnalul unei sinucigase
-esti a mea! ~+18~
-legende urbane

Si eu am descoperit recent Wattpad, deci doar atatea carti am apucat sa citesc.Cea mai interesanta si captivanta mi s-a parut "Aripi virtuale". Cartile "supusa tie" si "Esti a mea! ~+18~" sunt recomandate persoanelor de la 18 ani in sus, dar nu cred ca este asa o mare problema daca le citesti daca nu ai 18 ani, iar daca ai esti mai binewinking
Sper ca te-am ajutat putin.

| crazycat123 explică (pentru bibi518):

Multumesc frumos! Cartea "Esti a mea +18" o citisem, dar de la un moment dat a devenit ciudata, era o nebunie totala, si m-am lasat de ea rolling on the floor. Restul nu le stiu, dar o sa ma apuc de ele.
A, da si cu varsta nu exista probleme! laughing Si merci, din nou!

| bibi518 a răspuns (pentru crazycat123):

Npc big grin