| sIncognito a întrebat:

Daca am scris o proza scurta, cum o pot face cunoscuta oamenilor? Ce metode sunt?

Sa faci un blog unde nimeni nu o sa intre vreodata nu e de dorit.

Răspuns Câştigător
| Delilahhh a răspuns:

Astazi Facebook-ul te poate face mult mai repede cunoscut decat un blog in care ar trebui sa investesti mult mai mult. Eu am un blog, vizitatorii i-am adunat cand exista Google+, prin distribuiri sau tot asa au venit de pe Facebook. Te sfatuiesc sa faci un blog si o pagina de Facebook pentru el, sa iti inviti prietenii sa o aprecieze si de acolo o vor mai face si altii. Mult succes!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti postezi linkul blogului pe FaceBookul tau sau pe Instagram, rugandu-ti prietenii sa-ti citesca proza.
Mai sunt si site-uri literare online, incearca sa le cauti si sa publici acolo.

| Mayar a răspuns:

Wattpad. Scrii acolo. Vrand, nevrand, va fi citita cel putin de zeci de oameni.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Distribui-o pe Facebook.

| millar a răspuns:

Poti sa o postezi pe wattpad si poate imi dai un link as vrea sa o citesc poate gasesti pe Facebook un grup care se ocupa cu asa ceva adica cu scris si citit

| sIncognito explică (pentru millar):

Https://www.facebook.com/notes/distopia/penajul-prostiei/366855207485246/

Am facut un grup pe Facebook, iar aici ar fi prima incercare de proza (foarte scurta). Chiar mi-ar prinde bine niste critici si sfaturi.