| wpAbby a întrebat:

Daca cea mai mică medie de anul acesta la un liceu pe profilul de științe, de exemplu este 9.10, eu daca susțin examenul anul viitor si sa presupunem ca iau 9.09, am sanse sa intru sau trebuie sa iau peste media cea mai mică de anul trecut?

Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

Da ai, desi nu cred ca ar trebui sa-ti bati capul asa mult cu liceul ca pana la urma facultatea practic conteaza dupa (bine in final sa fii capabil in ceea ce faci asta conteaza cel mai mult) asa ca nu te mai stresa man

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E ca la loto, cu 3 numere poți câștiga... sau nu

| Catrice a răspuns:

Peste clar