| Afsdghvcs a întrebat:

Daca la sub 1 la mate am rezolvat acolo exercitiile si nu am scris doar rezultatele ce se poate intampla?

7 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu ti se vor lua in considerare. Au patit asta foarte multi la simulari.

| sofisis a răspuns (pentru sofisis):

Sau cel putin nu se va da punctaj maxim.

| Afsdghvcs explică (pentru sofisis):

Vai inima...

| sofisis a răspuns (pentru Afsdghvcs):

Poate or sa fie ingaduitori. Dar stiu o profa de mate care fix asta spunea dupa simulari..ca daca erau atenti la cerinte si treceau pe foaie doar raspunsul, nu si rezolvarea, luau note mai mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practic, nu ai respectat cerinta. Depinde de corector, dar n-ar trebui sa te depuncteze atata timp cat ai ajuns la rezultatele corecte

Răspuns utilizator avertizat
| Rares127 a răspuns:

Se poate considera semn, deoarece cerinta este clara: sa scrii doar raspunsul pe foaia de examen.