| Marius66666 a întrebat:

Daca nu am scris nimic la subiectul 3 la bac, imi da punctul din oficiu (lb romana)

12 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Punctul din oficiu se da si daca ai dat foaia goala.

| sierra1 a răspuns:

și dacă nu scrii nimic, tot primești punctul ăla!

| Anon31241212 a răspuns:

Bineinteles. Punctul din oficiul il luai chiar daca nu scriai nimic.

| CVane a răspuns:

laughing normal

| Marius66666 explică (pentru CVane):

Ba, altii zic ca nu, daca am facut sub 1 A si B de 4p sa zicem, iau 5 nu?

| CVane a răspuns (pentru Marius66666):

Nu,daca ai facut doar A corect adica totalu de 30p 4p de la b vine 34 si cu 10 din oficiu 44p 4, 4 nota.

| Marius66666 explică (pentru CVane):

Pai eu ce-am zis?

| CVane a răspuns (pentru Marius66666):

4,4 nu e 5

| Tramadol a răspuns:

Oricum nu treci, e irelevant

| Marius66666 explică (pentru Tramadol):

Trec, imi trebuie 5 ca la celelalte pot lua 9 si 7

| Tramadol a răspuns (pentru Marius66666):

Cand am dat eu nu iti dadea nimeni 5 daca nu faceai subiectul 3 acceptabil. Acum poate s-au mai schimbat

| Marius66666 explică (pentru Tramadol):

De ce sa nu imi dea 5 daca nu am facut subiectul 3? Celelalte le-am facut de 5, pai ori e bac ori ce dracu