| anonim_4396 a întrebat:

Dacă v-aș oferi gratuit cartea mea, ați fi dispuși să-i faceți o recenzie pe Goodreads?

Nr. pagini: 536
Format: PDF și ePub
Gen: Ficțiune - Romantică - Erotică

Poate fi descărcată GRATUIT de aici până pe 25 mai 2018:

http://www.uirebit.com/descarca-gratis-cartea/index.html

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

In primul rand vreau sa te felicit pentru site si pentru initiativa. Mai bine te felicit pentru ceea ce esti tu happy
In al doilea rand ti-am descarcat cartea dar nu stiu cand o sa ma apuc de ea, vreau sa termin ceea ce am inceput sa citesc recent si cele care le aveam in plan, dar am introdus-o si pe a ta in planurile mele ca sa o citesc si o voi avea descarca'ta cand o sa ma apuc de ea.
Succes!

| anonim_4396 explică (pentru Evolution):

Mulțumesc, Evolution!
Dacă vrei s-o citești mai târziu, ai grijă să nu citești prima pagină.
Altfel n-o s-o mai poți lăsa din mână.
Nu glumesc happy

1 răspuns: