| AvalohAlyn a întrebat:

Daca vreți să știți medicina pe înțelesul tuturor citiți cele 6 cărți ale doctorului Vasi Radulescu..sunt super.
A început să mă pasioneze medicina, sănătatea și nutriția
Voi ați citit cărțile?
Vă pasionează subiectul sănătate și medicina?
Eu am inceput si un curs de nutriție și sănătate prin corespondenta, la Institutul Sola Scriptura.Va recomand și vouă.

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Totusi, sper sa extragi maximum din curs, insa stiu ca medicina adventistilor este slujnica teologiei lor.

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Ai inceput un curs de propaganda adventista usor mascata, nu altceva.

| AvalohAlyn explică (pentru minrest):

Ma intereseaza doar cursul.
Dar nu am nimic cu nimeni, tot crestini sunt.Tot in acelasi Dumnezeu cred si ei. Dumnezeu e unul singur si acelasi pentru toti,Forta Inteligenta, Divina si Superioara.

| minrest a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Tu nu ai nimic cu ei, dar ei au ceva cu tine; scopul cursului e sa te indoctrineze in cultul lor.

| minrest a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Totusi, sper sa extragi maximum din curs, insa stiu ca medicina adventistilor este slujnica teologiei lor.