| HelloKitty97 a întrebat:

Dan Radoiu – Cum sa cuceresti un barbat pe e-mail, messenger si facebook nu stiti de unde as putea sa o cumpar din Oradea?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu te mai chinui, iti dau mail-ul meu, si incerci pana reusesti. Ce zici? :>
Uite, poti sa faci comanda aici: http://www.elefant.ro/carti/autori/dan-radoiu-46086.html

| HelloKitty97 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Haha, ce dragut dar va trebui sa iti refuz "oferta"winking am gasit-o si eu pe net, de cumparat... insa nu vreau sa o comand, aia e ideea

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru HelloKitty97):

Atunci de ce o cauti pe net? big grin Plimba-te prin librarii, ca nu e o carte populara, nu cred ca o sa te ajute nimeni.