| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile se tot vorbeste pe la mine prin clasa despre o carte "Suge-o, Ramona". Aveti idee despre ce e vorba? Cine a scris-o, cand, cat e de mare, a fost publicata la vreo editura sau e doar un pornasag ieftin postat de un amator pe net?
Mersi.

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

E scrisă de un stand-up comediant şi o găseşti pe un site: wattpad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.wattpad.com/27075822-suge-o-ramona
Gata, două fraze e îndeajuns să citesc.
Pârţăreală la pachet.

| NgrMdx a răspuns:

E o carte pe Wattpad, uite link-ul de la blog daca te intereseaza. :)) http://www.wattpad.com/27075822-suge-o-ramona

| Deanimus a răspuns:

E un site cu creatii proprii, wattpad.com. Si eu am auzit de ea. E scrisa de Andrei Ciobanu... nimic deosebit. http://www. wattpad.com/downloadprompt? redirect=%2F27075822-suge-o-ramona

| Deanimus a răspuns:

In literatura exista atatea carti valoroase si ei discuta tocmai despre asta. Inca o data dovada ca sexul vinde.

| anonim_4396 explică (pentru Deanimus):

Aici ai dreptate.