| AvalohAlyn a întrebat:

De ce multa lume nu agreează cărțile de dezvoltare personala sau literatura motivațională? Mai bine citești ceva care sa te ajute decât niște ficțiuni cum sunt romanele, merg pe ideea asta și cartile bune de auto ajutor chiar ajuta, dar trebuie să știi ce să alegi.

Răspuns Câştigător
| 70gabriela70 a răspuns:

Buna!
Sunt lucruri de invatat si din romane.
Da, am observat si eu ca multi nu agreeaza cartile de dezvoltare personala. Nu inteleg de ce.

1 răspuns:
| Erik55 a răspuns:

Hei
sunt foarte multe lucruri de invatat si din romane, iti recomand sa citesti Trilogia "Jocurile Foamei"
Sunt 3 dintre cele mai interesante si captivante carti pe care le-am citit.
ai aici un scurt rezumat al primei carti: https://blogulresponsabil.wordpress.com/......ger-games/