| GolopențaAdrian a întrebat:

De pe ce site pot citi online biblia bogata in traducere Cornilescu?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Nu exista biblia bogata! Toate bibliile sint scrise la fel fara modificari! Citeste Biblia ortodoxa autentica si originala cu aprobarea Sfantului Sinod al Bisericiii Ortodoxe! Este cea mai buna dintre toate cartile! Nu scrisa si tradusa de Cornilescu! www.BilbliaOrtodoxa.ro

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu exista biblia bogata! Toate bibliile sint scrise la fel fara modificari! Citeste Biblia ortodoxa autentica si originala cu aprobarea Sfantului Sinod al Bisericiii Ortodoxe! Este cea mai buna dintre toate cartile! Nu scrisa si tradusa de Cornilescu!

| GolopențaAdrian explică (pentru untu):

Pai eu la aia ma refeream online sa o citesc