| 891011121314 a întrebat:

De unde pot citi si eu: #1 - Bloodlines, #2 - The Golden Lily, #3 - The Indigo Spell de Richelle Mead? Aaaa...big grin. FUNDA! mersi:*

4 răspunsuri:
| Antoniia a răspuns:

Bună! Incearcă pe site'urile cu cărti de vanzare! Sau la librarii....si in magazinele mari cum ar fi Carefour, Real, Cora, Billa, Kaufland! big grin

| 891011121314 explică (pentru Antoniia):

Vreau sa citesc cartile online..deci daca poti sa imi dai linkul ar fi perfect!

| SelenaLibra a răspuns:

Http://www.wattpad.com/story/34173041
Continua in fiecare saptamana.
Sper ca te-am ajutat.

| 891011121314 explică:

Vreau sa citesc cartile online..deci daca poti sa imi dai linkul ar fi perfect!happy