| MaryOfHouseStark a întrebat:

De unde pot cumpăra cartea The long hard roud out of hell de Marilyn Manson în română?

3 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Eu asa stiu ca Amazon trimite in Romania carti, dar sigur poti lua varianta Kindle de pe Amazon.

| Exaizo a răspuns:

In orice oras exista magazine de carti care iti pot comanda cartea pe care o doresti. Deci. Luand in considerare ca nu stiu in ce oras locuiesti. Cauta acel magazin si comanda-ti cartea. Sau cauta online acel magazin.

| MaryOfHouseStark explică (pentru Exaizo):

Am cautat in toate magazinele si pe internet dar am gasit-o doar in engleza.Imi poti spune un site unde as putea sa o gasesc in romana?