| AndyParaDOX a întrebat:

De unde pot cumpara toate cartile "World of warcraft " in romana?
Adica de la prima, pana la ultima carte. Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Madrill a răspuns:

Scuze nu am vazut acel,, in romana". Eu am toate cartile warcraft exceptie facand Vol'jin-Shadows of the Horde. Unii dintre amicii mei nu se impaca prea bine cu engleza, ceea ce m-a determinat sa caut cartile in limba romana. Ca sa stii si tu in limba romana nu sunt traduse decat 3 carti si alea sunt:
1. Ziua dragonului-Richard A. Knaak
2. Stapanul clanurilor- Christie Golden
3. Ultimul gardian- Jeff Grubb
Ca sa intelegi actiunea si personajele din cartile astea trebuie sa le citesti in ordine (ma refer din punct de vedere cronologic). Tot pe TPU gasesti si ordinea cartilor warcraft. Este un raspuns dat de utilizatorul cu numele Ionait.

4 răspunsuri:
| Madrill a răspuns:

Http://www.books-express.ro
Eu de aici le-eam cumparat.

| Aralya a răspuns (pentru Madrill):

Librarul îți mulțumește...

| Aralya a răspuns (pentru Madrill):

Azi a apărut și World of Warcraft Chronicle Volume II https://www.books-express.ro/......1616558468