| Alexaaaaaandraaaaaaa a întrebat:

Deci
Am citit în trecut o carte care nu mai știu cum se numește și ma gândeam ca știe cineva
Era vorba despre o fata care făcuse nunta și când se întorceau acasă au făcut accident cu mașina fata fiind desfigurată. Mama băiatului când a văzut-o cum arata a zis ca ii va da o suma de bani ca sa își refacă fața cu condiția sa dispară din viata băiatului mama spunându-i ca aceasta a murit. Fata a acceptat și s-a dus sa se opereze. După ce și-a refăcut fața a decis sa își viziteze ( sau s-au întâlnit întâmplător) băiatul și acesta nu o recunoaștea. Ca să își dea seama că este e a trebuit sa îl ducă la mare, la niște pietre sub cate ingropaseră niște perle astfel băiatul a știut ca ea e și ca nu a murit.
Știe cineva numele cărții?

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Ceva asemanator cu faza cu accidentul dupa nunta si ea era insarcinata si mama baiatului a incercat sa-i desparta etc se numeste
" anul virginilor". recomand.