| Victoria275 a întrebat:

Deci... e acel site pe care scrii povesti Wattpad. Vreau sa scriu o poveste, dar nu prea am idei. voi ce ati vrea sa cititi? Va rog, dati-mi idei si sugestii. Dau funda.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Carti politiste, cu suspans, mister, fara prostii din alea romantice te rog.

| Sadic a răspuns:

Scrie despre dezvirginare şi sex, o să fie mai ceva ca 50 shades

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Carti de dragoste, interzisa mai exact
Exemplu : Profesor-elev, sef-angajat. Dar încearcă sa vii cu alte idei, e plin watt-ul de povesti asa. Ti-am dat doar exemplu ca sa stii ce am vrut sa zic prin " interzisa"
Sau politiste. Sa aiba mister si o idee noua, care sa te impulsioneze sa citesti mai departe. Ramane la latitudinea ta sa alegi ce sa scrii.
Imi poti da numele tau de pe wattpad?

| Kamelyama a răspuns:

Cu suspans, mister, sa vezi viitorul, cum stii daca cineva te place si sa vezi ce ti se potriveste dupa zodie

| Alessandra23februarie2002 a răspuns:

O carte despre "cum stii daca cineva te place "