| Gabi1123 a întrebat:

Deeeeci,eu citesc foarte mult literatura SF si,a aparut colectia aceea Labirintul, evadarea si inca 2 carti si nu gasesc pe net cate volume sunt, deci poate ma lamureste si pe mine cineva?

Fundaaa :*

Răspuns Câştigător
| OtakuShoujo a răspuns:

Sunt 3 volume pe care le-am citit :3. S-a facut si volum suplimentar The Kill Order, se va face The Fever Code. De-abia astepttt

2 răspunsuri:
| Faur_Delia_1997 a răspuns:

Sunt 3 volume. Si da s-a mai facut the Kill Order si va aparea in 2016 The Fever Code