| Manciu_Viktoria_2000 a întrebat:

Denumiri de reviste despre carti stiti?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tărâmul literelor
Lumea întemnițată între coperți
Inima cărții
Călătorie prin lumea cuvintelor
Cartea te face om... mare
Gândurile mele în cuvinte
Cartea – element al sufletului unui copil
Temnița literelor
Cuvinte sub învelişuri de praf
O plimbare printre cuvinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru adolescenți: Joy, Bravo, Bravo girl, Cool girl (ultima, nu știu dacă mai apare)

Pentru adulți (cât și pentru adolescenți): Vogue, Burda Style, Elle, Tango, Unica, Cosmopolitan, Beau Monde, Business Woman, Femeia, Psychologies Magazine, Beau Monde Style, Viva, Marie Claire, Marie Claire, Glamour, Story, Ciao, Spy, Ce se întâmplă, Doctore?, Tabu, InStyle, Avantaje, The One, Harper's Bazar, Etiquette etc

Ar mai fi revistele pentru mirese: Miresici, Mireasa, Elle mariaje, Ghidul miresei
În general, acestea sunt.