| ILoveWeekends a întrebat:

Despre ce e cartea Invitatie la vals de Mihail Drumes? spuneti-mi ce v-a atras la ea sau ce vreti voi

3 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Waa,ce mult mi-a placut cartea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o incredibila poveste de dragoste intre un mare "cuceritor" si o fata simpla.
Scriitorul este excelent, povesteste si cum si-ar fi dorit sa se intampe, si cum s-a intamplat si ce asteptari avea.
Nu vei mai lasa carte din mana.
Eu am citit-o intr-o zi.

| Aberdeen a răspuns (pentru Aberdeen):

..nu stiu de ce nu s-a publicat tot raspunsul.Dar fie big grin
Personajele au un caracter extrem de puternic, lucru specific lui Drumes si in restul operelor sale.Este o poveste de dragoste cutremuratoare, pe care nu o vei uita curand.Sunt de acord si cu ce a scris Depress.
Recomand sa o incepi urgent, si chiar te rog sa-mi spui apoi parerea ta happy ^^