| AvalohAlyn a întrebat:

Despre ce e vorba in audiobookul Puterea prezentului(de Echkart Tolle)? Si cat dureaza? Merita sa "te aventurezi "in el? Voi cei ce l-ati ascultat/citit cum vi s-a parut? V-a ajutat? Am vazut ca e bestseller New York Times.E bun/frumos? Trebuie sa imi vina.

1 răspuns:
| M679 a răspuns:

Buna, eu nu l-am ascultat, dar stiu cum vorbeste Eckart Tolle, si imi place.
Dar iti recomand meditatiile cu Eckart Tolle de pe Youtube, sunt in engleza dar vorbeste foarte rar, si te calmeaza cu totul.