| AvalohAlyn a întrebat:

Despre ce este cartea "Suge-o Ramona" de Andrei Ciobanu?
Dar cele cu "Grey" de E.L James? Se gasesc si online de citit, in varianta pdf?

Răspuns Câştigător
| papuciirupti a răspuns:

Aia cu grey am auzit ca e o porcarie de la mai multe persoane si cealalta cu ramona tot din auzite de la prietenie de o fata pe nume ramona cu care a fost o perioada el sau a vrut sa fie si asta s-a maritat cu unu gras si urat si asta spunea mereu suge-o ramona. citeste altceva nu porcarii din astea

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Dacă citeşti cărţilea alea, o să-ţi scadă iq-ul într-un mod dramatic.

| J0B0MAT a răspuns:

Aoleu Aline laughing Uita-te la fifty shades of grey sa iti faci o idee.

| AvalohAlyn explică (pentru J0B0MAT):

Tu le-ai citit?laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu.Mi-a fost de ajuns filmul.

| corolav a răspuns:

Prima dintre acestea am citit-o pe net.
Cele cu „Grey" se găsesc și în librării.
Infernal de slabe!
Încearcă altceva!