| SapcaRoz12 a întrebat:

Din ce opera/film vine vocea de la 0:11 din https://www.youtube.com/watch?v=YIic7ot-XYQ?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Aici esti pe domeniul meu, acea voce de "povestitor" apare pe mai multe piese ale lui Nimeni Altu, chiar pe albume intregi, nu este luata de la vreun film sau ceva chiar daca asa pare, este vocea unei persoane facute cu efect in asa fel incat sa para ca e preluata de pe un vinil. Vocea apartine unei persoane care coloaboreaza cu nimeni altul, daca gresesc sa ma corecteze cineva. Dar eu asa imi aduc aminte! Si stiu sigur ca acelasi timbru si aceeasi voce dar cu alte texte apare pe mai toate piesele lui Nimeni Altu