| AvalohAlyn a întrebat:

E buna cartea sau audiobookul "Gata cu grăsimea încăpățânată"(de Jorge Cruise)?
Mă refer că daca aplici ce scrie in el, da roade și slăbești? Cat de bun e?

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Este important să rețineți că, în general, pierderea în greutate depinde de mulți factori, inclusiv de dieta și stilul de viață, precum și de diferite condiții medicale sau genetice. Cartea poate oferi strategii și sfaturi utile, dar este important să le aplicați în mod corespunzător și să consultați întotdeauna un medic înainte de a începe orice program de pierdere în greutate sau modificare a dietei.

Dacă sunteți interesat să utilizați această carte pentru a vă ajuta să vă atingeți obiectivele de pierdere în greutate, ar fi recomandat să citiți mai multe recenzii ale cărții și să discutați cu un profesionist în domeniul nutriției sau al sănătății înainte de a începe programul sugerat de autor.