| OanaVasilov a întrebat:

Este cineva interesat sa contribuie la un blog filosofic?

7 răspunsuri:
| GHoST013 a răspuns:

Depinde. Poti sa-mi lasi un mesaj privat cu detaliile te rog?

| GHoST013 a răspuns:

Nu pot sa iti raspund la mesaj pentru ca sunt user junior. mergi sa setari si modifica aceasta optiune te rog frumos si iti raspund ulterior.

| Rimidalvv a răspuns:

Desigur oana, eu as fi interesat.

| George455 a răspuns:

Depinde în ce sens "interesat". Mai multe informații...

| OanaVasilov explică (pentru George455):

Adica sa contribui cu informatii, sa aduci articole, sa scrii pe tematica asta etc.

| InfoEST a răspuns:

Uite poate facem o colaborare. Despre noi găsești informații aici http://www.litera13.ro/2017/06/prima-sedinta-cenaclului-filosofic-emil.html