| AvalohAlyn a întrebat:

Este lectura de carti o activitate relaxanta si placuta?

Răspuns Câştigător
| ombladon112 a răspuns:

Buna, iti recomand http://bitly.com/1z7G1T9

Vezi aici un demo al cartii: https://www.youtube.com/......tps?/watch

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru unii da, pentru altii nu.

| ButerfflyColors a răspuns:

Depinde daca iti place sa lecturezi sau nu. Daca iti place aceasta "ocupatie" poate fi relaxanta, dar daca nu esti tocilar si iti place viata, iti dai seama ca nu poate fi.

| Polaris a răspuns (pentru ButerfflyColors):

Deci din argumentul tău să-ți placă să citești înseamnă să fii tocilar și să nu-ți placă viața sau cum? Explică-te oleacă. Mai ales la partea „și îți place viața". Toți ăia proștii care citește toată ziua sunt depresivi cu apucături sinucigașe? E un simptom al depresiei cronice sau al nevrozelor? Să știi că am și eu șmenurile mele cu viața, dar nu cred că asta mă influențează să citesc, pana mea. Nu știu de ce-am deschis subiectul că oricum o să ignori asta sau o să-mi dai un răspuns nesatisfăcător. Ce nesuferit sunt, sămorio!