| myruu1123 a întrebat:

Eu am găsit o carte pe o librărie online în limba romana doar ca era cam scumpa și am cautat-o și pe alta librărie sa văd dacă este și mai ieftina și chiar am găsit doar ca acolo nu arata nicăieri dacă este în romana și nici titlul nu era un titlu în romana dar nici în engleza, nici nu știu dacă exista cuvântul ăla în vreo limba. Mă rog, era mai deosebit. Întrebarea mea este: dacă au același isbn înseamnă ca e la fel cartea, adică e tradusă în aceeasi limba deoarece pe aceasta carte pe amândouă librăriile avea același isbn.
Va rog sa-mi răspundeți cât mai repede!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, întradevăr ar trebui să fie traduse ambele în aceleași limbi dar de ce nu ai întrebat vânzătoarea, ți-ar fi spus cu siguranță.